פריזון

המדריך המלא ליורודיסני בפריז למטייל הישראלי – איך להשיג הנחותהמדריך השלם ליורודיסני בפריז

יורודיסני פריז, שקיבל את השם דיסנילנד פריז רק לאחרונה, הוא מקדש לאלו שאוהבים את סיפורי דיסני, ילדים וילדים בנשמתם. אין ספק כי מדובר על המקום המתאים ביותר לבילוי משותף של כל בני המשפחה. מדובר על כמו עולם שלם של אטרקציות וחוויות הממוקם מחוץ לפריז הקלאסית ולאתרי התיירות הרבים שבה, בפרבר בשם Marne-la-Vallée. אנחנו עוד נדון בהרחבה על דרכי ההגעה לאתר. אנחנו רק נגיד כאן, בסוגריים, כי לא מדובר על אתר אליו אפשר להגיע לכמה שעות ספורות. מדובר על פארק שעשועים יוצא דופן. היינו ממליצים לכם לשמור יום ואפילו יומיים כדי ליהנות מהפארק באמת ולנצל את כל האטרקציות הרבות שהוא מציע למשפחות.

איפה רוכשים כרטיסים ליורודיסני בפריז

דרך האינטרנט כמובן, אתם ממש לא רוצים להמתין בכניסה ולקוות שיש כרטיסים פנויים באותו היום. מה גם שבתוך האתר אתם עוד עתידים להמתין בתורים ארוכים למדי, כך שאין שום סיבה להוסיף על כל הטוב הזה עוד תור ארוך. ישנם כמה סוגים של כרטיסים, כאשר הכרטיסים היקרים מתאימים למי שמחפשים איך לקצר את התור וליהנות מהאתר בתקופה עמוסה, בעוד הכרטיסים הזולים אולי לא נותנים את הפרווילגיות של הכרטיסים היקרים, אבל אם אתם מגיעים בתקופה לא חזקה מבחינה תיירותית, יכול להיות שתמצאו את הכרטיסים הללו משתלמים ולא פוגמים במעום, מההנאה שלכם ושל הילדים בפארק. היינו ממליצים לכם לערוך השוואה בין מספר אתרים, שכן המחיר עבור הכרטיסים משתנה בהתאם לתאריכים, למספר הכרטיסים אותם אתם מעוניינים לרכוש ועוד.
שימו לב, בתוך הפארק, תוכלו להתקין אפליקציה מיוחדת שתעזור לכם לקצר את התור פעם אחת בכל מתקן. כל שעליכם לעשות הוא לסרוק את הברקוד ותקבלו הודעה שהגיע התור שלכם. מדובר על אפליקציה נהדרת, בייחוד למי שמגיע עם ילדים קטנים. כך שלא כדאי לוותר על האופציה הזו. היערכו לכך מראש והורידו את האפליקציה, דרך אתר האינטרנט של הפארק.

האם כדאי להזמין מלון ליורודיסני? או שכדאי להגיע ממרכז פריז בכל יום?

אין תשובה חד משמעית, שכן הדבר תלוי באופי של הטיול שלכם בפריז ובתוכניות שלכם. מה שאנחנו כן יכולים להגיד זה שהשהות במלונות בפארק מספקים חוויה נוספת על חווית הביקור הסטנדרטית. לא רק שהפארק נפתח ללנים במקום בשעה 8:00 ולא רק ב10:00, כמו למבקרים מבחוץ. אלא, שדווקא בשעות הערב, תוכלו לצפות עם הילדים במופעים מיוחדים, תהלוכות ואירועים, בהם לא תמיד יש זמן לבקר, כאשר מנסים להספיק את כל המתקנים לפני עזיבת האתר. אין ספק כי מגורים בתוך הפארק מעניקים חוויה שונה לחלוטין מביקור ללא לינה. לא מדובר על אופציה זולה במיוחד, כך ששוב, הכל תלוי בצרכים שלכם ובבחירות שלכם. יורודיסני יספק חוויה מדהימה לכל המשפחה כך או כך.

כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן ביקור ביורודיסני בפריז בצורה מוצלחת

טיפ ראשון, נסו להבין ביחד עם הילדים על מה לא מוותרים ומה אפשר לשמור לפעם הבאה: אין מה לעשות, ביקור בפארק שעשועים עמוס מבקרים מכל רחבי העולם מזמן אירועים שלא היינו יכולים לצפות אותם מראש. ההמתנה בתורים היא חלק אינטגרלי מהביקור באתר ולכן, תמיד טוב להגיע למתקנים הנחשבים בהתחלה ורק אחר כך, אם יישאר זמן, ללכת לאטרקציות נוספות. האמינו לנו, אתם עוד תודו לנו על ההמלצה הזו.
טיפ שני, וודאו שאין שום דבר מיוחד בימי הביקור שלכם באתר: בחגים הנוצריים, בחופשת הקיץ וביום העצמאות הצרפתי, האתר פשוט עמוס מבקרים. כדי ששום דבר לא יפתיע אתכם, עשו בדיקה מקיפה לפני רכישת הכרטיסים.

מבנה הפארק וכמה טיפים להתמצאות בתוך המתחם דיסנילנד

דיסנילנד פריז מחולק לארבעה חלקים:
– ארץ ההרפתקאות
– המערב הפרוע
– ארץ הפנטזיה
– ארץ העתיד והמדע
בכל אחד מהאזורים הללו יש שפע של אטרקציות בהן אפשר לבלות גם יום שלם. בכניסה תקבלו מפה שתעזור לכם להתמצא ברחבי הפארק ומשם להתחיל את הטיול שלכם בפנים. בכניסה המרהיבה, ממנה אפשר לצאת לחלקי הפארק השונים, מתרחשות התהלוכות המפורסמות של פארק דיסני. מדובר על חוויה שלא כדאי להחמיץ, הרי הילדה שלכם המתינה כל הדרך מישראל כדי לראות את אלזה מקרוב. בכל יום מתפרסמות השעות של הצעדה ותמיד כדאי לחזור בזמן כדי למצוא מקום אטרקטיבי לעמוד בו. אם אתם מגיעים עם ילדים בלי טלפונים, רשמו להם את מספר הטלפון שלכם על פתק וקישרו אותו על היד או מסביב לצוואר. במידה והילד הולך לאיבוד, הוא תמיד יכול לפנות לאחד הסדרנים ולהראות לו את מספר הטלפון. כך יעזרו לכם למצוא האחד את השני בתוך המתחם העמוס מבקרים. הסבירו לילדים מה לעשות, כדי שלא ימצאו את עצמם לבד, בפארק עצום, בלי ההורים ובלי לדעת צרפתית.

איך לאזן בין הצרכים של כל בני המשפחה ביורודיסני בפריז?

אם המשפחה מורכבת מילדים גדולים וקטנים, כדאי לפצל את המשפחה. למה? כי מתקנים אטרקטיביים במיוחד, לילדים גדולים ובני נוער, מיועדים לילדים בגילאים מסוימים וכאלו שהגובה שלהם מספיק לביקור במתקן. כדי למנוע את התסכול ההדדי, של הגדולים שעה שהם ממתינים לקטנים במתקנים לא מיוחדים לדעתם כמו גם את התסכול של הקטנים, שעה שהם ממתינים לאחיהם הגדולים, אפשר תמיד לפצל את הקבוצה ולקבוע לאכול צהריים ביחד. אם יש לכם ילדים בגילאים ארבע ואפילו חמש, יכול להיות שכדאי לבחור לקחת עגלה. המתחם עצום ויש הרבה מאוד מה לראות, גם המבוגרים ישמחו בשלב מסוים לנוע בעגלה.

כמה אטרקציות חובה בביקור בדיסנילנד פריז

קשה לבחור את האטרקציות השוות ביותר, מה גם שהיופי בפארק הזה הוא הירידה לפרטים בכל אחד מהמתקנים. הכל מעוצב לפרטי פרטים, אחרי מחשבה רבה והאתר כולו הוא באמת קסם יוצא דופן. אבל בכל זאת, יש כמה מתקנים שאם לא הייתם בהם, לא הייתם ביורודיסני:
1. Pirates of the Caribbean: עולים על סירות ונוסעים בדרך מפותלת אחרי שודדי הפיראטים. מדובר על מתקן פופולארי במידה כזו שיש לו גרסאות שונות בכל המתחמים של דיסני ברחבי העולם.
2. Phantom Manor: ‘בית הרוחות’, בתרגום מצרפתית. כמו רכבת שדים, אבל בגרסא של דיסני. מדובר על אטרקציה אטרקטיבית במידה כזו שאין בה אפילו את האפשרות לקצר את התור. לפי דעתנו כדאי לצאת למתקן הזה ברגע הראשון, אחרת, תמתינו שעות ארוכות בתור. אמנם הסיפור כולו בצרפתית, אבל האמינו לנו, המתחם מעוצב ככה שלא ישאר הרבה מקום לספק על מה הסיפור מדבר. מיועד לילדים עם חוש הרפתקני במיוחד.
3. Le Petit Train du Cirque: הרכבת שתיקח את כל בני המשפחה לצפות על ממלכת האגדות ועל הנופים המרהיבים של הפארק.

איך מגיעים ליורודיסני בפריז ?

אתם יכולים לצאת ברכבת ממרכז פריז. לרכבת קוראים ‘רכבת הפרברים’ או בצרפתית: RER A Marne-la-Vallée–Chessy. הרכבת יוצאת מהרובע הראשון ומגיעה בסופה לדיסנילנד פריז. חפשו את תחנת הרכבת הקרובה למלון שלכם. בחזור, תוכלו גם כן לקחת את הרכבת לצד השני. הרכבות לפארק בדרך כלל עמוסות, בעיקר בסופי השבוע. כך שתמיד תוכלו לבחור לקחת מונית. ההוצאה תהיה גדולה יותר אולי, אבל בסוף יום ארוך במתקנים השונים, יכול להיות שזו האופציה המומלצת עבורכם.

פארק אסטריקס פריז

פארק אסטריקס פריז  פארק אסטריקס (Parc Astérix) הממוקם בכפר הפסטורלי מחוץ לפריז, מציע חוויה קסומה ומרגשת בלב אחת מסדרות הקומיקס האהובות

קרא עוד »
שלח הודעה
רוצה להזמין סיור?
היי, כאן ירין! אשמח לעזור לכם להזמין את הסיורים שלנו, שלחו לי הודעה😇