פריזון

קניות בפריז – המדריך המלא

פריז, הבירה האופנתית של העולם, היא גן העדן של כל אוהבי הקניות. החל מהרחובות המפותלים, דרך הבוטיקים המפוארים ועד למגדלים המבריקים של גלרי לפאייט, כל פינה ופינה מספקת חוויה ייחודית של קניות. בואו איתנו לגלות איפה עושים קניות בפריז!

קרא עוד »

המרת כסף ומטבעות לפריז ובפריז

המרת כספים הוא תהליך שעל כל תייר בעולם כולו מחוייב לעבור אותו לפני או בזמן החופשה של התייר, עם זאת למרות שתהליך זה הוא נפוץ ביותר הוא עלול לכלול סיבוחים, בילבולים ואפילו הונאה, אז הבנו לכם מספר דברים שעליכם לעשות בשביל להקל על עצמכם ומספר מקומות בהם תוכלו להחליף את כספכם בפריז ולפני החופשה שלכם.

קרא עוד »

מוניות בפריז – כל מה שצריך לדעת שלא יעקצו אתכם

ישנן 18,000 מוניות המוסדרות המשרתות בכל אזור המטרופולין של פריז.

תזהו אותם מכיוון שהם בדרך כלל מכוניות שחורות יוקרתיות עם השלט הלבן “TAXI PARISIEN” שנהיה ירוק כשהם פנויים ואדום כשהם עסוקים.

במאמר זה, נתאר לכם את הדרך הטובה ביותר להשיג מונית במחיר הוגן וטיפים כיצד לנסוע בפריז עם מוניות בקלות.

קרא עוד »

אולימפיאדת פריז 2024 – מה צריך לדעת על האולימפיאדה בפריז

אולימפיאדת פריז, אולימפיאדת 2024, היא אולימפיאדה שמגיעה לפריז אחרי 100 שנים מהמועד האחרון בו התארחו משחקי באולימפיאדה בעיר. אם אתם רוצים לשמוע עוד על המשחקים ואם אתם רוצים כמה המלצות על הדרך, אנחנו כאן עם כל הפרטים הידועים לנו ערב 2023.

קרא עוד »

מזג אוויר בפריז – מתי הכי מומלץ לטוס לפריז

פריז חווה מזג אוויר נוח בעיקר בארבע עונות שונות. השיאים היומיים הממוצעים נעים בין (8°C) בחורף ל- (25°C) בשיא הקיץ. קור או חום קיצוניים הם די נדירים, לא כל כך גשום. בפריז, גשמים קלים יכולים לבוא וללכת במהירות במהלך היום. כדי לקבל מושג טוב יותר לאיזה מזג אוויר אתה יכול לצפות בטיול שלך לעיר האורות, המשך לקרוא בכתבה הבאה.

קרא עוד »
שלח הודעה
רוצה להזמין סיור?
היי, כאן ירין! אשמח לעזור לכם להזמין את הסיורים שלנו, שלחו לי הודעה😇